כלנית הסעות | הסעות בבאר שבע ולא נחים לרגע

כלנית הסעות מספקת מגוון רחב של רכבים להסעות בבאר שבע, לא סתם כדאי לשכור חברת הסעות בבאר שבע, עם כול אתרי הטיולים הקיימים בדרום, אין שום סיבה שלא להשתמש בחברת הסעות בדרום המספקת את הגעתכם לכול אזור טיולים בדרום. להלן מספר אתרי טיולים בדרום הארץ שיגרמו לכם 

 

מרכז המבקרים-שער הנגב.


אי שם בדרום, בעיר העתיקה של באר שבע נמצא מקום מדהים באמת., מרכז המבקרים לשער הנגב. מרכז המבקרים בשער הנגב מציג את פניו של הנגב הדרומי. במרכז המבקרים ניתן למצוא מכוון פעילויות המתאימות לקבוצות ולבתי ספר בטיולים שנתיים.
הסיור במרכז המבקרים בנגב מתחלק בעצם ל-3 סיורים המדברים על העבר, ההווה והעתיד שמצפה לנגב, ניתן ללמוד על חיי הקהילה של הנגב והחיים בכלל בנגב ומרכז המבקרים הנו  מקום ממולץ מאד ללמוד ממנו על הנגב והזדמנות לתת לתמידי בית ספר ללמוד בצורה חויותית ומעשירה.


חוות הקקטוסים - מושב תלמי יוסף.
 

חוות הקקטוסים בתלמי יוסף כנראה נשמעת כמו מקום שלא שמעו עליו, כנראה בגלל החוויה היחודית של המקום. חוות הקקטוסים מציעה סיורים במקום ולהכיר למטיילים את צמחי המדבר המרובים הקיימים בה, בחווה מגדלים צמחי בר ביניהם גם קקטוסים ובטיול עצמו  נוכל להנות ממגוון מאכלים העשויים מצמחי מדבר כגון: צ'יפס, יין, סברס טרי ועוד.
מקום מיוחד במינו המציע גם צמחי מדבר למכירה. או סתם להתבוננות.

מרכז ג'ו אלון.

 

מרכז מדהים הנמצא ביער להב.
מרכז ג'ו אלון עוסק בהכרת תרבותם של הבדואים בעזרת סיורים, חפצים ואפילו סדנת גששות. הסיור של מרכז ג'ו אלון מתרחש ברהט ובסיור ניתן גם לקבל מידע על כול הפרוייקט החינוכי של רהט.
מגוון סיורים מרהיבים ע"י מרכז ג'ו אלון יגרמו להכרה מרתקת של התרבות הבדואית. כלנית הסעות בבאר שבע והדרום מספקת שירותי הסעות בטיחותיות ואחראיות, נסיעה באוטובוס אף פעם לא הייתה כיפית כול כך והטיולים הופכים למרהיבים יותר ויותר.

מלאו את פרטיכם בטופס צור קשר או התקשר ל:053-9419176 להזמנת הסעה ומידע נוסף.

כלנית הסעות בבאר שבע והדרום, מספקת גם שירותי הסעות בתל אביב
הסעות בתל אביב

הסעות וטיולים לכל חלקי הארץ

053-9419176​

053-9419176​

053-9419176​